21.09.2020

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

RSS

Новини навчальних закладів

17.04.2019
УкрНДІЦЗ

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!

Шановні колеги, ветерани, працівники відомчої й  місцевої пожежної охорони, добровільних пожежних команд та фахівці пожежної охорони!

Вітаю Вас із професійним святом – Днем пожежної охорони.

 

Ви присвятили своє життя боротьбі з вогнем, що під силу людям мужнім і витривалим, здатним діяти на межі ризику і власної безпеки. Саме пожежники, не шкодуючи власного життя, день за днем йдуть у двобій зі стихією та готові до “буденного” героїзму. І це не пишномовні слова, а документальні свідчення з тисяч найдраматичніших сторінок в історії людства. Тисячу років тому Ярослав Мудрий своїми княжими указами визначав відповідальність за підпал. Історики зазначають, що часи його князювання (1019-1054 роки) можна вважати початком законодавчої боротьби з пожежами на території сучасної України. Нині потрібно демонструвати, наскільки робота пожежника була та залишається почесною й відповідальною, мотивувати його діяльність, яка має  базуватися на історії, на гордості за свою професію. Це той фундамент, на якому потрібно робити надбудову.

Бажаю усім працівникам пожежної охорони життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Нехай злагода та достаток завжди панують у Ваших оселях, а Ваша праця повертається Вам здоров’ям, щастям та добром!

 

З повагою

начальник УкрНДІЦЗ

генерал-майор служби цивільного захисту                        Віталій Кропивницький

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

© 2004-2020 EDU-MNS.org.ua