RSS

Новини навчальних закладів

17.04.2019
УкрНДІЦЗ

ПРИВІТАННЯ НАЧАЛЬНИКА УКРАЇНСЬКОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА – ДНЯ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!

Шановні колеги, ветерани, працівники відомчої й  місцевої пожежної охорони, добровільних пожежних команд та фахівці пожежної охорони!

Вітаю Вас із професійним святом – Днем пожежної охорони.

 

Ви присвятили своє життя боротьбі з вогнем, що під силу людям мужнім і витривалим, здатним діяти на межі ризику і власної безпеки. Саме пожежники, не шкодуючи власного життя, день за днем йдуть у двобій зі стихією та готові до “буденного” героїзму. І це не пишномовні слова, а документальні свідчення з тисяч найдраматичніших сторінок в історії людства. Тисячу років тому Ярослав Мудрий своїми княжими указами визначав відповідальність за підпал. Історики зазначають, що часи його князювання (1019-1054 роки) можна вважати початком законодавчої боротьби з пожежами на території сучасної України. Нині потрібно демонструвати, наскільки робота пожежника була та залишається почесною й відповідальною, мотивувати його діяльність, яка має  базуватися на історії, на гордості за свою професію. Це той фундамент, на якому потрібно робити надбудову.

Бажаю усім працівникам пожежної охорони життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Нехай злагода та достаток завжди панують у Ваших оселях, а Ваша праця повертається Вам здоров’ям, щастям та добром!

 

З повагою

начальник УкрНДІЦЗ

генерал-майор служби цивільного захисту                        Віталій Кропивницький

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.