21.09.2020

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

RSS

Новини навчальних закладів

15.04.2019
УкрНДІЦЗ

Нацуовці УкрНДІЦЗ взяли участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції “Теорія і практика гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій”.

Впродовж двох днів, 11-12 квітня, в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України проходила Х Міжнародна науково-практична конференція “Теорія і практика гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій”.

Загалом конференція відбувалася у чотирьох тематичних секціях: “Реагування на надзвичайні ситуації, пожежі та ліквідація їх наслідків”, “Особливості створення та застосування протипожежної, аварійно-рятувальної та іншої спеціальної техніки”, “Фізико-хімічні процеси розвитку та гасіння пожеж” та “Методи та засоби навчання, як елементи системи забезпечення техногенної та пожежної безпеки”.

Від інституту з доповідями виступали: начальник  науково-дослідного центру технічного регулювання, кандидат технічних наук Вадим Ніжник “Моделювання процесів теплопередачі пожежі класу В”; заступник начальника науково-випробувального центру –  начальник відділу речовин і матеріалів, кандидат технічних наук Олександр Добростан “Нові наукові розробки Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту”;  начальник відділу досліджень і статистики пожеж НДЦ технічного регулювання Руслан Климась “Аналіз нормативу часу прибуття першого пожежно-рятувального підрозділу на пожежі”;  начальник відділу вогнезахисту та пожежогасіння науково-випробувального центру Віталій Присяжнюк “Про розроблення рекомендацій щодо застосування переносних засобів димо- та тепловидалення”.

Крім того, під час проведення практичної частини конференції працювала виставка наукових розробок та винаходів. У рамках якої  були представлені й розробки УкрНДІЦЗ.

 

 

За матеріалами ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

© 2004-2020 EDU-MNS.org.ua