RSS

Новини навчальних закладів

15.04.2019
УкрНДІЦЗ

Нацуовці УкрНДІЦЗ взяли участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції “Теорія і практика гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій”.

Впродовж двох днів, 11-12 квітня, в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України проходила Х Міжнародна науково-практична конференція “Теорія і практика гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій”.

Загалом конференція відбувалася у чотирьох тематичних секціях: “Реагування на надзвичайні ситуації, пожежі та ліквідація їх наслідків”, “Особливості створення та застосування протипожежної, аварійно-рятувальної та іншої спеціальної техніки”, “Фізико-хімічні процеси розвитку та гасіння пожеж” та “Методи та засоби навчання, як елементи системи забезпечення техногенної та пожежної безпеки”.

Від інституту з доповідями виступали: начальник  науково-дослідного центру технічного регулювання, кандидат технічних наук Вадим Ніжник “Моделювання процесів теплопередачі пожежі класу В”; заступник начальника науково-випробувального центру –  начальник відділу речовин і матеріалів, кандидат технічних наук Олександр Добростан “Нові наукові розробки Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту”;  начальник відділу досліджень і статистики пожеж НДЦ технічного регулювання Руслан Климась “Аналіз нормативу часу прибуття першого пожежно-рятувального підрозділу на пожежі”;  начальник відділу вогнезахисту та пожежогасіння науково-випробувального центру Віталій Присяжнюк “Про розроблення рекомендацій щодо застосування переносних засобів димо- та тепловидалення”.

Крім того, під час проведення практичної частини конференції працювала виставка наукових розробок та винаходів. У рамках якої  були представлені й розробки УкрНДІЦЗ.

 

 

За матеріалами ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.