RSS

Новини навчальних закладів

04.04.2019
ЛДУ БЖД

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності стартували спільні пожежно-тактичні навчання з гасіння пожеж в екосистемах

З огляду на актуальність проблеми лісових пожеж (горіння в екосистемах), які характеризуються великою площею займань та потребують значного залучення людських ресурсів та пожежно-рятувальної техніки, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності та Національний лісотехнічний університет України проводить Спільні пожежно-тактичні навчання з гасіння лісових пожеж, які триватимуть 2 дні.
Мета навчань полягає у практичному відпрацюванні взаємодії між працівниками Державної лісової охорони та пожежно-рятувальними підрозділами ДСНС України щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею у лісовому масиві.
Навчання складаються з двох частин: теоретичної та практичної. Остання відбудеться на базі Страдчівського навчально-виробничого лісокомбінату НЛТУ України.
Основним завданням спільних пожежно-тактичних навчань є закріплення набутих теоретичних знань з гасіння лісової пожежі працівниками Державної лісової охорони із залученням особового складу та техніки пожежно-рятувальної служби  ДСНС України на практиці, а також демонстрація можливих способів гасіння (ручним, шанцевим інструментом та спеціальної техніки) гасіння лісових пожеж; перевірка готовності сил і засобів ДЛО та ДСНС до дій за призначенням на випадок виникнення лісових пожеж, відпрацювання взаємодії та порядку залучення підрозділів для гасіння лісових пожеж.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.