RSS

Новини навчальних закладів

28.03.2019
ЛДУ БЖД

В Університеті відбулась ХIV Міжнародна науково-практична конференція молодих учених, курсантів та студентів «Проблеми та перспективи розвитку системи безпеки життєдіяльності»

Молоді науковці України та Польщі, представники понад 30 закладів вищої освіти та
науково-дослідних установ, зібралися в стінах ЛДУ БЖД для обговорення актуальних питань безпеки життєдіяльності та визначення пріоритетних напрямів розвитку галузі у майбутньому. 
Під час пленарного та секційних засідань 90 курсантів та студентів взяли очну участь у конференції, ще140 молодих науковців приєдналися до конференції заочно. Учасники конференції обговорювали актуальні питання пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту, безпеки та охорони праці, організації проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж, організаційно-правові, екологічні, природничо-наукові, соціальні,психолого-педагогічні аспекти та гуманітарні засади безпеки життєдіяльності, використання інформаційних технологій, а також  управління проектами та програмами у сфері безпеки життєдіяльності.
Учасники конференції відзначили, що за останні роки активізувалась робота із формування
нових концептуальних підходів щодо розроблення, дослідження, випробування та впровадження у практику нових вогнегасних речовин, інноваційних проектів. Молоді науковці розглянули перспектив розвитку забезпечення безпеки життєдіяльності. Подальшого розвитку набувають міжнародні зв’язки у галузі безпеки життєдіяльності. Разом із тим доводиться констатувати, що ситуація щодо рівня захищеності об’єктів та населених пунктів вирішена не до кінця та потребує постійної уваги як нашої, так і інших держав.
http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.