RSS

Новини навчальних закладів

30.01.2009
ЛДУ БЖД

У Львівському держуніверситеті безпеки життєдіяльності відкрили сучасний навчальний комплекс «Безпеки дорожнього руху»

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відкрили один сучасний навчальний комплекс «Безпеки дорожнього руху».
Тут здобуватимуть знання курсанти, студенти та населення з питань організації безпеки дорожнього руху, а також вивчатимуться дисципліни за напрямом «Транспортні технології», який нещодавно відкритий у нашому навчальному закладі.
Кабінет обладнано з використанням новітніх засобів навчання, зокрема: сучасними комп’ютерами зі спеціальним програмним забезпеченням розробленим фахівцями університету та інтерактивною дошкою з мультимедійним проектором.
Начальник Факультету Тарас Рак зазначив: «Крім підготовки фахівців з напряму транспортна безпека для підрозділів МНС, МВС та Мінтрансу спільно з обласною Державтоінспекцією вивчається питання навчання школярів правилам дорожнього руху використовуючи навчальну базу нашого університету. Маємо надію, що заняття у цьому комплексі зможуть в подальшому покращити сумну статистику ДТП»
У своєму звернені до журналістів начальник ВРЕР УДАІ м. Львова Ігор Клепач зазначив: «Такий комплекс зустрічається вперше серед вищих навчальних закладів. Я постійно спостерігаю за динамічним розвитком Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та даю керівництву та науково-педагогічному персоналові найвищу оцінку. Впевнений, шо заняття у такому навчальному комплексі принесуть неабияку користь та забезпечать учнів твердими знаннями».

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.