RSS

Новини навчальних закладів

19.10.2018
ІДУЦЗ

В ІДУЦЗ завершено семінар з питань забезпечення готовності до випадків з великою кількістю постраждалих, у рамках Програми готовності до захисту від застосування РХБЯ зброї

В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту завершено семінар з питань забезпечення готовності до випадків з великою кількістю постраждалих, у рамках Програми готовності до захисту від застосування РХБЯ зброї, що проводився за підтримки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.

У заході взяли участь представники Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США, а також представники Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства оборони України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України.

Учасниками семінару відпрацьовано спільні дії підрозділів центральних органів виконавчої влади в разі настання надзвичайної ситуації з великою кількістю постраждалих від застосування РХБЯ зброї.

На завершення семінару представники Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США вручили всім учасникам відповідні сертифікати.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.