RSS

Новини навчальних закладів

17.10.2018
ІДУЦЗ

В ІДУЦЗ розпочато семінар з питань забезпечення готовності до випадків з великою кількістю постраждалих у рамках Програми готовності до захисту від застосування РХБЯ зброї, що проводиться за підтримки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.

В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту розпочато семінар з питань забезпечення готовності до випадків з великою кількістю постраждалих у рамках Програми готовності до захисту від застосування РХБЯ зброї, що проводиться за підтримки Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США.

Метою семінару є відпрацювання спільних дій підрозділів центральних органів виконавчої влади в разі настання надзвичайної ситуації з великою кількістю постраждалих від застосування РХБЯ зброї.

У заході приймають участь представники Агентства зменшення загрози Міністерства оборони США, а також представники Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства оборони України, Національної поліції України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки України.

Терміни проведення: 17-19 жовтня 2018 року.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.