RSS

Новини навчальних закладів

18.10.2018
ІДУЦЗ

В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту завершено тренінг з фахівцями радіаційного та хімічного захисту ДСНС на тему: «Основні операції та порядок користування системи дистанційного аналізу газів SIGIS 2», що проводився спеціалістом к

В Інституті державного управління у сфері цивільного захисту завершено тренінг з фахівцями радіаційного та хімічного захисту ДСНС на тему: «Основні операції та порядок користування системи дистанційного аналізу газів SIGIS 2», що проводився спеціалістом компанії «BRUKER» (Німеччина).

У заході взяли участь представники центрального апарату ДСНС, фахівці радіаційного та хімічного захисту ДП «Мобільний рятувальний центр ДСНС України» та представники Національного університету цивільного захисту України.

Учасники заходу ознайомилися з практичним використанням приладу SIGIS 2, отриманого у рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Посилення потенціалу України у сфері цивільного захисту», зареєстрованого у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України 02 серпня 2018р. за № 3903.

Наприкінці тренінгу заступник начальника Інституту державного управління у сфері цивільного захисту (з навчальної та методичної роботи) полковник служби цивільного захисту Сергій Єременко та представник Управління міжнародного співробітництва ДСНС України Валерій Єфремов подякували представнику компанії «BRUKER» Петеру Маасу за професіональний підхід до проведення тренінгу та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Після завершення тренінгу Петер Маас вручив учасникам тренінгу відповідні сертифікати. 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.