31.05.2020

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

RSS

Новини навчальних закладів

09.10.2018
УкрНДІЦЗ

Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки

9 жовтня, у рамках проведення ХХ Всеукраїнської науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”, відбулася офіційна частина нагородження переможців п’ятого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Цього ж дня розпочав  роботу XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018”.

Нагородження проводив начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталій Кропивницький.

У номінації “Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту” нагороду за 1-ше місце здобув авторський колектив ДПРЗ-21 ГУ ДСНС у Донецький області  у складі Ліпського Сергія Сергійовича та Ворони Віталія Васильовича за раціоналізаторську роботу.

Нагороду за 2-ге місце отримав авторський колектив караулу ДПРЧ-54 ГУ ДСНС в Луганській області Кравченко Андрій Олексійович та Болото Володимир Вікторович за роботу “Пожежна колонка з універсальним центральним ключем для відкривання пожежних гідрантів із заниженим і завищеним штоком”.

За 3-тє місце був нагороджений авторський колектив караулу 17 ДПРЧ, Управління ДСНС у Черкаській області у складі Руденка Олександра Миколайовича та Дегтяра Миколи Васильовича за  робота “Пристрій для змотування рукавів”.

 Наступними вітали переможців номінації “Новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту”:

За 1-ше місце нагородили Придатка Олександра Володимировича з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за роботу “3D – інтерактивні технології підготовки рятувальників”.

 За 2-ге місце нагороди приймали представники УкрНДІЦЗ Фещук Юрій Леонідович, Ніжник Вадим Васильович, Поздеєв Сергій Валерійович за  роботу “Розрахунковий табличний метод для оцінювання вогнестійкості дерев’яних колон з вогнезахисним облицюванням”.

За 3-те місце нагороду отримав авторський колектив Національного університету цивільного захисту України у складі Савченка Олександра Віталійовича, Виноградова Станіслава Андрійовича, Кірєєва Олександра Олександровича, Калиновського Андрія Яковича, Островерх Ольги Олександрівни, Баркалова Володимира Григоровича за роботу “Переносний пристрій ежекційного типу для отримання вогнегасного гелю”.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

© 2004-2020 EDU-MNS.org.ua