RSS

Новини навчальних закладів

09.10.2018
УкрНДІЦЗ

Урочисто нагородили переможців Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної й техногенної безпеки

9 жовтня, у рамках проведення ХХ Всеукраїнської науково-практичній конференції “Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку”, відбулася офіційна частина нагородження переможців п’ятого щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки. Цього ж дня розпочав  роботу XVIІ Міжнародний виставковий форум “Технології захисту/ПожТех–2018”.

Нагородження проводив начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Віталій Кропивницький.

У номінації “Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту” нагороду за 1-ше місце здобув авторський колектив ДПРЗ-21 ГУ ДСНС у Донецький області  у складі Ліпського Сергія Сергійовича та Ворони Віталія Васильовича за раціоналізаторську роботу.

Нагороду за 2-ге місце отримав авторський колектив караулу ДПРЧ-54 ГУ ДСНС в Луганській області Кравченко Андрій Олексійович та Болото Володимир Вікторович за роботу “Пожежна колонка з універсальним центральним ключем для відкривання пожежних гідрантів із заниженим і завищеним штоком”.

За 3-тє місце був нагороджений авторський колектив караулу 17 ДПРЧ, Управління ДСНС у Черкаській області у складі Руденка Олександра Миколайовича та Дегтяра Миколи Васильовича за  робота “Пристрій для змотування рукавів”.

 Наступними вітали переможців номінації “Новітні технології, засоби цивільного та протипожежного захисту”:

За 1-ше місце нагородили Придатка Олександра Володимировича з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності за роботу “3D – інтерактивні технології підготовки рятувальників”.

 За 2-ге місце нагороди приймали представники УкрНДІЦЗ Фещук Юрій Леонідович, Ніжник Вадим Васильович, Поздеєв Сергій Валерійович за  роботу “Розрахунковий табличний метод для оцінювання вогнестійкості дерев’яних колон з вогнезахисним облицюванням”.

За 3-те місце нагороду отримав авторський колектив Національного університету цивільного захисту України у складі Савченка Олександра Віталійовича, Виноградова Станіслава Андрійовича, Кірєєва Олександра Олександровича, Калиновського Андрія Яковича, Островерх Ольги Олександрівни, Баркалова Володимира Григоровича за роботу “Переносний пристрій ежекційного типу для отримання вогнегасного гелю”.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.