RSS

Новини навчальних закладів

19.09.2018
ЛДУ БЖД

18 вересня відбулася зустріч першокурсників спеціальності «Кібербезпека» з керівником відділу інформаційної безпеки компанії SoftServe Михайлом Кропивою

18 вересня відбулася зустріч першокурсників спеціальності «Кібербезпека» з керівником відділу інформаційної безпеки компанії SoftServe Михайлом Кропивою та представниками Львівського ІТ-кластеру.
Нагадаємо, цього року наші студенти вперше навчатимуться за новою інноваційною навчальною програмою Кібербезпека/CyberSecurity, яка розроблялась кафедрою управління інформаційною безпекою спільно з фахівцями львівських ІТ-компаній та ІТ-кластеру. До навчального процесу будуть долучатися ментори – спеціалісти ІТ-компаній з досвідом роботи. Починаючи з 2-3 курсів, кращі студенти матимуть можливість проходити стажування в ІТ-компаніях.

Під час зустрічі п. Михайло розповів студентам і курсантам про потреби у сфері ІТ, можливості й перспективи майбутньої роботи та важливу роль спеціалістів з кібербезпеки в цілому.

Він повідомив, що сьогодні існує потреба у спеціалістах з кібербезпеки як в ІТ-індустрії, так і в інших галузях. Про це свідчить ряд загроз, які виникли протягом цього року, яскравим прикладом є вірус «Петя», який завдав величезних збитків для значної кількості компаній та підприємств.
Також Михайло Кропива порадив, з чого варто починати свою кар’єру в ІТ та визначив, які необхідно мати навички для початку роботи:

Англійська. «Іноземні мови сьогодні – безумовний базис для роботи у сучасному світі».
Професійні навички. «Розуміння точних наук та основ програмування».
Soft skills. «Вміння працювати в команді, комунікувати з іншими, керувати власними задачами і часом».Після закінчення зустрічі представниці ІТ-Cluster вручили студентам неймовірні подарунки – квитки на IТ-Арену, де їх чекатимуть приємні сюрпризи, а головне – можливість послухати промови відомих провідних ІТ-спеціалістів.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.