12.07.2020

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

RSS

Новини навчальних закладів

28.08.2018
УкрНДІЦЗ

В УкрНДІЦЗ відбувся науково-практичний семінар

28 серпня в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту відбувся науково-практичний семінар “Презентація існуючих програмно-моделюючих комплексів щодо розрахунку часу евакуації людей з будинків та споруд під час пожежі”.

Із вступним словом до присутніх звернувся начальник науково-дослідного центру технічного регулювання УкрНДІЦЗ Вадим Ніжник. Він оголосив тему, порядок денний та побажав  усім плідної й конструктивної роботи під час семінару.

До уваги присутніх були представлені такі доповіді:

-         “Аналіз існуючих програмно-моделюючих комплексів щодо розрахунку часу евакуації людей з будинків та споруд під час пожежі”;

-         “Апробація результатів щодо розрахунку часу евакуації людей з будинків та споруд під час пожежі за допомогою програми GreenLine”;

-         “Презентація моделювання небезпечних чинників за допомогою програмно-моделюючого комплексу FDS ”;

-         “Презентація моделювання розрахунку часу евакуації людей з будинків та споруд під час пожежі з програмно-моделюючим комплексом FDS ”.

Під час науково-практичного семінару учасники дискутували, ставили питання доповідачам і обговорювали перспективи використання існуючих програмно-моделюючих комплексів щодо розрахунку часу евакуації людей з будинків та споруд під час пожежі.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

© 2004-2020 EDU-MNS.org.ua