RSS

Новини навчальних закладів

23.08.2018
ІДУЦЗ

В ІДУЦЗ відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності

23 серпня 2018 року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

У вітальному слові під час урочистостей в актовому залі начальник Інституту Петро Волянський зазначив: “У цей складний для країни час поняття незалежності набуло для кожного з нас особливого значення. І я глибоко переконаний, що з кожним роком це свято буде ставати все вагомішим. Впевнений однозначно, що наша країна, як Держава — відбулась. І зворотного шляху для нас з вами вже немає. Тільки вперед.

Своєю наполегливою повсякденною працею, цілеспрямованістю і небайдужістю колектив Інституту забезпечує реалізацію завдань щодо подальшого розвитку та удосконалення сфери цивільного захисту держави, підвищення рівня безпеки життєдіяльності населення, обізнаності дій у надзвичайних ситуаціях”, — зауважив Петро Волянський.

Цього дня за сумлінне і бездоганне виконання службових обов’язків, досягнення високих результатів у трудовій діяльності та з нагоди Дня незалежності України співробітники Інституту, відповідно до наказу наказом начальника ІДУЦЗ отримали премії та були заохочені відомчими відзнаками, грамотами, подяками від Голови Служби та начальника Інституту.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.