RSS

Новини навчальних закладів

26.06.2018
ІДУЦЗ

25 червня 2018 року в ІДУЦЗ проведено підсумкове засідання Методичної ради Інституту

25 червня 2018 року в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту під головуванням заступника начальника Інституту (з навчальної та методичної роботи) полковника служби цивільного захисту Єременка С.А. проведено підсумкове засідання Методичної ради Інституту.

На засіданні були присутні науково-педагогічні працівники Інституту, представники навчально-методичного відділу Інституту, а також запрошені начальник Інституту Волянський П.Б., помічники начальника Інституту Шевченко І.О., Пліса О.Г., Павлова О.С. та представники наукового відділу Інституту і науково-методичного центру мережі освітніх установ цивільного захисту.

Обговорювались наступні питання:

Аналіз виконання рішень попередніх засідань Методичної ради.

Комплексний аналіз стану виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України щодо планів комплектування Інституту за 2014 - 2018 роки.

Загальна інформація про виконання навчального навантаження та кількість слухачів, що пройшли навчання в ІДУЦЗ у 2014 - 2018 роках (за різними видами навчання).

Стан виконання наказу ДСНС від 19.12.2017 № 683 “Про організацію навчання в системі післядипломної освіти ДСНС у 2018 році”.

Аналіз впровадження у навчальний процес Інституту нових форм і методів навчання.

Розгляд та затвердження звітів кафедр за 2017/2018 навчальний рік. Аналіз, синтез та пропозиції щодо роботи навчальних підрозділів за період з 2014 по 2018 рік.

Узагальнена інформація щодо комплексного питання імплементації в ІДУЦЗ наказу Міністерства освіти і науки України від 19.03.2018 № 253 “Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 30.10.2017 № 1432”.

Розгляд та схвалення навчальних та робочих програм на 2018/2019 навчальний рік.

Про готовність до вступної компанії 2018 року.

Підведення підсумків конкурсу «Кращий викладач року».

Сучасний стан навчальної та методичної роботи в ІДУЦЗ (досягнення, проблемні питання, шляхи їх вирішення та перспективи удосконалення) з урахуванням сучасних вимог Міністерства освіти і науки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Основні завдання науково-педагогічних працівників Інституту на наступний навчальний семестр.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Коментарів іще немає. Можливо, ваш коментар буде першим?

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини навчальних закладів

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.