23.09.2019

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

RSS

Новини навчальних закладів

08.06.2018
УкрНДІЦЗ

УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародній конференції “Security Forum 2018 - 44 СIСА The Future of Security and Defence in Europe”

7 червня завершила свою роботу Міжнародна конференція “Security Forum 2018 - 44 СIСА The Future of Security and Defence in Europe”, яка проходила у м. Кракові (Республіка Польща). Форум організований міжнародною організацією CICA та Вищим навчальним закладом публічної та індивідуальної безпеки “Апейрон” у Кракові.

Загалом захід  об’єднав навколо себе представників з Іспанії, Польщі, Словаччини, Болгарії, Італії, Португалії, США, Румунії, Еквадору, Аргентини, Литви, Чехії, Німеччини, України з метою обміну думками в галузі наук про безпеку. Державну службу України з надзвичайних ситуацій представляв начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту кандидат технічних наук генерал-майор служби цивільного захисту Віталій Кропивницький, який виступив із доповіддю про діяльність та досягнення УкрНДІЦЗ .

Протягом кількох днів учасники форуму обговорювали актуальні питання про збереження безпеки на державному та приватному рівнях;  національні та міжнародні аспекти державної безпеки; безпеку наук та дослідження безпеки; місію НАТО; ризики та загрози Європи; культура безпеки.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

© 2004-2019 EDU-MNS.org.ua