RSS

Новини навчальних закладів

08.06.2018
УкрНДІЦЗ

УкрНДІЦЗ взяв участь у Міжнародній конференції “Security Forum 2018 - 44 СIСА The Future of Security and Defence in Europe”

7 червня завершила свою роботу Міжнародна конференція “Security Forum 2018 - 44 СIСА The Future of Security and Defence in Europe”, яка проходила у м. Кракові (Республіка Польща). Форум організований міжнародною організацією CICA та Вищим навчальним закладом публічної та індивідуальної безпеки “Апейрон” у Кракові.

Загалом захід  об’єднав навколо себе представників з Іспанії, Польщі, Словаччини, Болгарії, Італії, Португалії, США, Румунії, Еквадору, Аргентини, Литви, Чехії, Німеччини, України з метою обміну думками в галузі наук про безпеку. Державну службу України з надзвичайних ситуацій представляв начальник Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту кандидат технічних наук генерал-майор служби цивільного захисту Віталій Кропивницький, який виступив із доповіддю про діяльність та досягнення УкрНДІЦЗ .

Протягом кількох днів учасники форуму обговорювали актуальні питання про збереження безпеки на державному та приватному рівнях;  національні та міжнародні аспекти державної безпеки; безпеку наук та дослідження безпеки; місію НАТО; ризики та загрози Європи; культура безпеки.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.