RSS

Новини навчальних закладів

07.06.2018
ІДУЦЗ

7 червня 2018 року в ІДУЦЗ проведено міжвідомчий науково-практичний круглий стіл

На сьогодні практично жодне завдання з подолання наслідків надзвичайних ситуацій не вирішується без участі авіації. Авіація – це та основа, на базі якої будується мобільність і ефективність діяльності ДСНС на сучасному етапі та в майбутньому. А фахово підготовлений авіаційний персонал суттєво підвищує ефективність її застосування.

7 червня 2018 року в ІДУЦЗ проведено міжвідомчий науково-практичний круглий стіл за темою: “Удосконалення технологій підвищення кваліфікації персоналу пошуково-рятувальних сил суб’єктів державної авіації України на засадах уніфікації освітнього та сертифікаційного процесів”.

Засідання відкрив начальник Інституту доктор наук з державного управління, доцент, Заслужений лікар України Волянський П.Б., який акцентував увагу на актуальності та важливості данного заходу.

У круглому столі прийняли участь фахівці Міністерства оборони України, Міністерства освіти та науки України, авіації Збройних Сил України, авіації ДСНС України, авіації Національної Гвардії України, авіації Держприкордонслужби, Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти та науки України, науково-педагогічний персонал і співробітники ІДУЦЗ, Національного університету цивільного захисту, фахівці Головних управлінь (управлінь) ДСНС в областях та м.Києві, їх оперативно-координаційних центрів.

На круглий стіл винесено обговорення проблем підвищення кваліфікації фахівців авіаційного пошуку і рятування, що має будуватися на засадах інноваційних педагогічних та психологічних технологій, модульно-компетентнісної структури і метапредметного змісту інформаційного навчального середовища

В процесі публічного обговорення, учасники круглого столу в своїх виступах відмітили пряму залежність ефективного і якісного функціонування системи авіаційного пошуку і рятування від рівня кваліфікованої компетентності фахівців органів управління системи та широкопрофільної професійної підготовки персоналу суб’єктів безпосереднього проведення авіаційних робіт з пошуку і рятування.

Учасниками круглого столу обговорено підходи до розроблення освітніх програм підвищення кваліфікації на засадах інноваційних педагогічних та психологічних технологій, уніфікації освітнього та сертифікаційного процесів, схвалено розподіл груп слухачів за категоріями та алгоритм формування Плану комплектування навчальних груп підвищення кваліфікації фахівців системи авіаційного пошуку і рятування та тих, хто залучається до проведення авіаційних робіт.

Учасники науково-практичного круглого столу дали високу оцінку підготовці та проведенню круглого столу, активної участі в його роботі всіх присутніх.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.