RSS

Новини навчальних закладів

25.05.2018
УкрНДІЦЗ

В УкрНДІЦЗ відбулись урочисті збори з нагоди Дня науки

25 травня в Українському науково-дослідному інституту цивільного захисту відбулись урочисті збори з нагоди професійного свята Дня науки.

З професійним святом привітав усіх присутніх начальник УкрНДІЦЗ генерал-майор служби цивільного захисту Віталій Кропивницький та побажав здоров’я, добра, подальшої творчої наснаги й успіхів у вітчизняній і міжнародній науковій діяльності. Далі начальник інституту проінформував колектив про досягнення УкрНДІЦЗ за останні 5 років.

Після цього найкращих працівників інституту під дружні оплески колег було нагороджено грамотами, подяками та відзнаками.

Крім того, генеральний директор ТОВ “Науковий парк “Центр трансферу технологій цивільного захисту”” Олександр Нікулін урочисто передав колективу УкрНДІЦЗ декоративну скульптурну композицію “Наука”, яка розміщення перед адмінбудівлею інституту.

Композиція являє собою гранітний камінь, на якому лежить книга з назвою Наука порятунку, яку оберігає символ мудрості – сова. Біля каменя встановлено дубову гілку з жолудями, що символізує довговічність, могутність, цілісність. Дубове листя означає терпіння, а у поєднанні з жолудями символізує процвітання та збагачення духовною енергією. На лицьовій стороні композиції встановлено розгорнутий сувій пергаменту з  гусячим пером, де викарбовано слова талановитого українського вченого, просвітителя та культурного діяча Феофана Прокоповича: Наука — це корінь і насіння, і основа всякої користі  батьківщині”. Невеличка територія навколо скульптури прикрашена камінням й квітами. Скульптурна композиція виконана із металу.

З відкриттям скульптури працівники започаткували традицію торкатися долонею книгу на творчі здобутки та натхнення.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.