RSS

Новини навчальних закладів

17.05.2018
ЛДУ БЖД

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся II етап патріотичної акції «Естафета поколінь»

 

17 травня у Центрі культури та мистецтв  Львівського державного університету безпеки життєдіяльності пройшов II етап патріотичної акції «Естафета поколінь».

За особисту мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені в зоні проведення АТО та під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також за результатами службової діяльності начальник відділу соціально-гуманітарної підготовки та патріотичного виховання особового складу ДСНС України, заступник голови Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту  Олександр Алімов нагородив відзнаками Асоціації 29 працівників ДСНС України, зазначивши: «Від імені багатотисячної Асоціації висловлюю вдячність та захоплення нашими рятувальниками, героями нашого часу, котрі щодня не покладаючи зусиль, вірою і правдою виконують свій службовий обов’язок».

Під час урочистостей II етапу патріотичної акції «Естафета поколінь» орденом «Честь і слава»  нагороджено 3 особи; медаллю «За доблесть і звитягу» – 9 осіб; медаллю «Герой-рятівник» – 4 особи, медаллю «За відвагу на пожежі» 7 осіб.  За відмінні показники у навчанні, сумлінне виконання службових обов’язків та активну учать у громадському житті Університету грамотами «Величі, честі і достоїнства», Почесними грамотами Асоціації та Подяками були нагородженні 6 курсантів нашого навчального закладу.

Виконуючий обов’язки Ректора Університету, професор Мирослав Коваль привітав усіх присутніх та наголосив: «Ми раді вітати Вас у стінах нашого навчального закладу. Метою таких заходів є формування свідомих, відповідальних, високодуховних воїнів-рятівників, які будуть завжди готові прийти на допомогу тим, хто потрапив у біду, виявляючи при цьому високий професіоналізм, мужність та відвагу, тому що вони – громадяни, патріоти, гуманісти».

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.