RSS

Новини навчальних закладів

17.04.2018
УкрНДІЦЗ

У здоровому тілі – здоровий дух: відбулася V спартакіада УкрНДІЦЗ з нагоди святкування Дня пожежної охорони

Теплий весняний день, 17 квітня, зібрав дружній колектив Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту та Раду ветеранів інституту Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту на V спартакіаду з нагоди святкування Дня пожежної охорони.

Перед початком змагань перший заступник начальника інституту Олександр Євдін привітав учасників спартакіади з  професійним святом та побажав міцного здоров’я, успіхів у праці, злагоди та сімейного затишку.

Після цього усі бажаючи мали можливість продемонструвати свої фізичні навички у таких видах змагань: настільний теніс, гирьовий спорт, підтягування на перекладині, прикладна естафета, метання гранати, більярд, армреслінг, дартс.

Усі спортсмени демонстрували свій вольовий характер, адже хотіли здобути перемогу. За перебігом змагань уважно спостерігали судді, які не тільки справедливо оцінювали вміння учасників, але й слідкували за правильним використанням спортивного інвентарю. Учасників змагань активно  підтримували вболівальники.

За підсумками спортивних змагань були визначені переможці. Наприкінці дня заступник начальника інституту з цивільного захисту Віталій Коваленко вручив переможцям спартакіади грамоти і кубки.

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.