RSS

Новини навчальних закладів

11.11.2017
ЛДУ БЖД

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся День відкритих дверей

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся День відкритих дверей. Університет відвідали учні загальноосвітніх шкіл, гімназій, інтернатів та ліцеїв. Проректор Університету Юрій Павлюк  разом з керівниками інститутів розповіли майбутнім вступникам про спеціальності, за якими у навчальному закладі здійснюють підготовку фахівців. Також гостей ознайомили з умовами вступу в 2018 році.

Гостям навчального закладу показали навчальну та наукову базу. Родзинкою заходу стала демонстрація пожежно-рятувальної техніки та показові виступи спортсменів з пожежно-прикладного спорту. Захід проходив під музичний супровід духового оркестру університету.

За словами проректора Університету Юрія Павлюка, захід підтвердив зростання інтересу молоді до професії рятувальника: «Львівський державний університет безпеки життєдіяльності має потужну навчально-наукову базу, значний європейський досвід для підготовки професіоналів, які у майбутньому стануть надійним захистом життя та здоров’я громадян. Сьогодні, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності – це провідний вищий навчальний заклад України в галузі безпеки людини, визнаний лідером національної освіти і консолідованого Всеукраїнського рейтингу вищих навчальних закладів України. Університет входить до Асоціації вищих навчальних закладів Європейського Союзу, які працюють у галузі безпеки людини (EFSCA)».

Львівський університет безпеки життєдіяльності є повноцінним науково-освітнім центром, який готує фахівців починаючи зі шкільного віку.  У складі Університету навчально-наукові інститути пожежної та техногенної безпеки, цивільного захисту, психологіі та соціального захисту та Інститут післядипломної освіти; Вище професійне училище(м.Вінниця), Ліцей цивільного захисту (м.Вінниця).

В Університеті здійснюють підготовку  бакалаврів, спеціалістів та магістрів за такими напрямами та спеціальностями: «Пожежна безпека», «Цивільна безпека», «Транспортні технології», «Соціальна робота», «Кібербезпека», «Компютерні науки», «Менеджмент», «Філологія», «Психологія»; «Екологія».

 

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.