24.09.2020

Науково-освітній портал навчальних закладів Державної служби України з надзвичайних ситуацій
http://www.edu-mns.org.ua

RSS

Новини навчальних закладів

05.10.2017
ЧІПБ НУЦЗУ

Участь у фінальному етапі Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт

4 жовтня у Києві в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту науковці ЧІПБ: головний науковий співробітник інституту Сергій Поздєєв, доцент кафедри автоматичних систем безпеки та електроустановок полковник с. ц. з. Денис Колесніков, доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт підполковник с. ц. з. Олег Мирошник та доцент кафедри фізико-хімічних основ розвитку та гасіння пожеж, майор с. ц. з. Олександр Нуянзін взяли участь у другому фінальному етапі щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.
С. Поздєєв також входив до організаційного комітету конкурсу.
Було надіслано 23 роботи, з яких до фіналу вибрали лише 13, серед них 3 роботи представників ЧІПБ.
У номінації «Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту» перемогла раціоналізаторська робота «Портативний піногенератор», автори: Мирошник О. М., Землянський О. М., Шкарабура М. Г.
У номінації «Новітні технології» 2-ге місце отримала раціоналізаторська робота «Конструкція горизонтальної вогневої печі для забезпечення достовірності результатів випробувань на вогнестійкість будівельних конструкцій», автори: Нуянзін О. М., Поздєєв С. В., Кришталь М. А.
Зазначимо, що офіційне нагородження переможців Конкурсу відбудеться у Києві 10 жовтня під час проведення 19-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку», яка відбудеться у рамках «Міжнародного виставкового форуму «Технології захисту/ПожТех-2017»».
Ми з гордістю пишаємося визнанням наукового доробку співробітників нашого навчального закладу, визнаючи значну роль інновацій у роботі ДСНС України і загалом у житті сучасного світу.

 

 

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

© 2004-2020 EDU-MNS.org.ua