RSS

Новини навчальних закладів

05.10.2017
ЧІПБ НУЦЗУ

Участь у фінальному етапі Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт

4 жовтня у Києві в Українському науково-дослідному інституті цивільного захисту науковці ЧІПБ: головний науковий співробітник інституту Сергій Поздєєв, доцент кафедри автоматичних систем безпеки та електроустановок полковник с. ц. з. Денис Колесніков, доцент кафедри пожежної тактики та аварійно-рятувальних робіт підполковник с. ц. з. Олег Мирошник та доцент кафедри фізико-хімічних основ розвитку та гасіння пожеж, майор с. ц. з. Олександр Нуянзін взяли участь у другому фінальному етапі щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки.
С. Поздєєв також входив до організаційного комітету конкурсу.
Було надіслано 23 роботи, з яких до фіналу вибрали лише 13, серед них 3 роботи представників ЧІПБ.
У номінації «Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту» перемогла раціоналізаторська робота «Портативний піногенератор», автори: Мирошник О. М., Землянський О. М., Шкарабура М. Г.
У номінації «Новітні технології» 2-ге місце отримала раціоналізаторська робота «Конструкція горизонтальної вогневої печі для забезпечення достовірності результатів випробувань на вогнестійкість будівельних конструкцій», автори: Нуянзін О. М., Поздєєв С. В., Кришталь М. А.
Зазначимо, що офіційне нагородження переможців Конкурсу відбудеться у Києві 10 жовтня під час проведення 19-ої Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасний стан цивільного захисту України та перспективи розвитку», яка відбудеться у рамках «Міжнародного виставкового форуму «Технології захисту/ПожТех-2017»».
Ми з гордістю пишаємося визнанням наукового доробку співробітників нашого навчального закладу, визнаючи значну роль інновацій у роботі ДСНС України і загалом у житті сучасного світу.

 

 

Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.