RSS

Новини навчальних закладів

19.09.2017
НУЦЗУ

Участь у Міжнародних науково-практичних конференціях

Середина вересня видалася дуже насиченою важливими науковими подіями. У м. Миколаїв з 11 по 16 вересня відбулася 13-а Міжнародна науково-практична конференція «Управління проектами: стан та перспективи», яка проходила під егідою Міжнародної Асоціації управління проектами (ІРМА) та Української Асоціації управління проектами (UРМА) на базі Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова.

У роботі конференції прийняли участь представники Національного університету цивільного захисту Украйни – проректор з персоналу полковник служби цивільного захисту Попов В.М. та начальник кафедри пожежної профілактики в населених пунктах полковник служби цивільного захисту Чуб І.А.

 

 

 

В рамках форуму обговорювалися питання, пов’язані з науковими дослідженнями в області управління проектами та програмами у різних сферах діяльності, у тому числі – цивільному захисті.

У цей же час у м. Коблево Миколаївської області відбулася 6-а Міжнародна науково-технічна конференція «Інформаційні системи і технології – ІСТ-2017», присвячена 80-річчу професора В.В. Свиридова. На пленарному та секційних засіданнях розглядалися проблеми, моделі, методи застосування сучасних інформаційних систем і технологій.

З докладами виступили вчені з України, Білорусі та Польщі, активну участь прийняли і науковці НУЦЗ України.

 

 Для заочної участі у роботі конференції підготовили тези доповідей ад’юнкти кафедри пожежної профілактики в населених пунктах – полковник служби цивільного захисту Гудак Р.В., підполковник служби цивільного захисту Михайловська Ю.В. та капітан служби цивільного захисту Мележик Р.С.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.