RSS

Новини навчальних закладів

01.09.2017
ЛДУ БЖД

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулись урочистості з нагоди Дня знань та складання Присяги першокурсниками

Сьогодні, першого вересня, у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбулись урочистості з нагоди Дня знань та складання першокурсниками Присяги. Численні ряди навчального закладу цьогоріч поповнили 249 студентів та 139 курсантів, з яких 25 дівчат. У цей перший день осені вони склали Присягу в ім'я великого покликання – порятунку людських життів.
В урочистостях взяли участь Директор департаменту персоналу ДСНС України Олександр Доценко, Голова обласної державної адміністрації Олег Синютка, заступник військового прокурора західного регіону України з нагляду за додержання законів у воєнній сфері Михайло Балан, перший заступник начальника західного регіонального управління – начальник штабу державної прикордонної служби України Руслан Краснопортко, начальник головного управління ДСНС у Львівській обл. – Сергій Дмитровськийта начальники інших територіальних управлінь.
У вітальному слові до першокурсників ректор університету Михайло Козяр зазначив: «Сьогодні - особливий старт; він є 70-тим, ювілейним, адже наступного місяця, 14 жовтня, навчальному закладу виповниться 70 років.
Хочу підкреслити, що професійна діяльність працівника органів і підрозділів цивільного захисту в екстремальних умовах є специфічним видом суспільно-корисної, вкрай необхідної і ризикованої для життя та здоров’я служби, яку несуть під час надзвичайних ситуацій спеціально підготовані фахівці, а вони готуються в навчальних закладах нашої системи».
«Змалку, дивлячись як батько одягає форму, я знала яким шляхом піду по житті – допомагати людям. Я пишаюсь тим, що маю змогу продовжувати справу свого тата у цьому навчальному закладі»,- розповідає продовжувачка династії з м. Києва Анастасія Мартюк.
Представники влади відзначили, що Львівщина високо цінує професійність, мужність, готовність завжди прийти на допомогу, які демонструють рятувальники під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і катастроф на теренах області, та побажали курсантам і студентам наснаги, сил та натхнення до навчання.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.