RSS

Новини навчальних закладів

05.11.2008
ЧІПБ НУЦЗУ

Краще один раз побачити!

 

Академію пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля МНС України відвідали представники Мобільного рятувального Центру МНС України та Асоціації «Удача» (м. Київ). З метою налагодження партнерських зв’язків, впровадження у навчальний процес академії новітнього аварійно-рятувального обладнання та задля реклами нової продукції на плацу навчального закладу у присутності працівників та курсантів гості, з якими представники академії познайомилися на початку жовтня у Києві, на VII Міжнародному виставковому форумі  «Технології захисту – 2008»,  провели показові заняття, під час яких продемонстрували роботу привезеного із собою нового обладнання.

Мобільний рятувальний Центр МНС України нині базується на власному спеціально обладнаному полігоні у м. Обухів, який представляє собою велику кількість різноманітних майданчиків для проведення випробувань та навчань різного напрямку. Начальник Центру Сергій Лавриненко передав академії пожежної безпеки для використання у навчальному процесі (у якості благодійної допомоги) два комплекти обладнання для рятування з висот «Спасатель» та запросив відвідати їх у листопаді, у той час, коли там буде розгорнуто мобільний шпиталь.

Такий шпиталь - поки що єдиний в Україні. Він має міжнародну ліцензію і періодично виїздить у «гарячі точки» планети. Саме у листопаді його готовність до виконання міжнародних місій буде перевірятися міжнародною інспекцією.

Працівників та вихованців академії зацікавили і зразки новітнього аварійно-рятувального обладнання, яке виготовляє Асоціація «Удача».

Безперечно, що такі показові заняття – неоціненний вклад у підготовку майбутніх пожежників-рятувальників.

     

 

Відділення ВГ та ЗМІ,

кафедра пожежної техніки АПБ

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.