RSS

Новини навчальних закладів

16.12.2016
ЧІПБ НУЦЗУ

У ДСНС України визначилися з актуальними науковими темами на 2017 рік

15 грудня у м. Києві в Державній службі України з надзвичайних ситуацій відбулося засідання президії Науково-технічної ради ДСНС України. На нараді ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України представляли: головний науковий співробітник інституту Сергій Поздєєв, начальник навчально-науково-виробничого відділу майор служби цивільного захисту Інна Гуріненко та заступник начальника кафедри техніки та засобів цивільного захисту факультету оперативно-рятувальних сил полковник служби цивільного захисту Сергій Стась.
Під час засідання Науково-технічної ради ДСНС України був розглянутий та затверджений остаточний проект плану наукової і науково-технічної діяльності на 2017 рік. До плану включено актуальні та практично- значимі для оперативно-рятувальних підрозділів 4 роботи, де головними виконавцями є авторські колективи науковців інституту. Наукова діяльність інституту отримала позитивну оцінку, відносно кількісних та якісних показників, серед яких 5 наукових розробок, що будуть впровадженні у практику вже на початку 2017 року.
Крім того на засіданні були розглянуті проблемні питання, пов’язані з виконанням науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, а саме їх фінансуванням та матеріальним супроводом, впровадженням та практичним значенням для підрозділів ДСНС України.

 


ННВВ,
фото ДСНС України

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.