06.10.2016
ВПУ ЛДУ БЖД

ВБОЛІВАЙМО РАЗОМ

Збірна команда Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) з волейболу стала срібним призером І-го етапу зональних змагань На виконання наказу ДСНС України «Про підготовку та проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів з олімпійських, не олімпійських та прикладних видів спорту в ДСНС України у 2016 році» у період з 4 по 6 жовтня 2016 року в м. Житомирі проходив І етап зонального змагання з волейболу. Представники нашого навчального закладу вийшли в фінал змагання та в складній боротьбі здобули ІІ-ге місце, поступившись команді із ГУ Хмельницької області . Ставши срібним призером наша команда зустрінеться в місті Черкаси у завершальній частині змагань з волейболу на першість Спартакіади ДСНС України у суперництві з переможцями інших відбіркових етапів. Побажаємо нашій команді не зупинятись на досягнутому, а впевнено йти до нових перемог