RSS

Новини навчальних закладів

05.08.2016
ЧІПБ НУЦЗУ

Представниця інституту долучилася до підняття прапору заради підтримки українських спортсменів

Як повідомляє сайт www.provce.ck.ua, сьогодні з нагоди відкриття ХХХІ Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро в Черкасах біля міськради підняли олімпійський прапор. Черкащину на іграх представлятимуть два спортсмени-легкоатлети Наталія Золотухіна та Сергій Куліш (вихованець ЧІПБ) .
Працівник інституту капітан с. ц. з. Дарія Шаріпова разом з керівництвом міста та представниками Національного олімпійського комітету в Черкаській області відкрили церемонію підняття прапора. Також були присутні спеціально запрошені гості – спортсмени – призери міжнародних змагань та минулих Олімпійських ігор. Зокрема – олімпійський чемпіон Андрій Хіміч, срібні призери Олімпійських ігор Олександр Мотузенко та Олександр Феденко.
Я хочу побажати нашим спортсменам перемог. Щоб вони приїхали з золотими медалями. Я особисто знаю Сергія Куліша, ми в одній команді з кульової стрільби. У нього значний потенціал, він спортсмен великого класу і я впевнена, що він привезе нагороди з цих змагань, – розповіла у своєму коментарі «Про все» Дарія.


Відділ зв’язків з ЗМІ та РГ
за матеріалами сайту www.provce.ck.ua

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.