RSS

Новини навчальних закладів

18.04.2008
ЛДУ БЖД

Проректора Львівського університету безпеки життєдіяльності відзначили високою державною нагородою

У рамках престижного Національного рейтингу «Золота фортуна», Проректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС України з науково-дослідної роботи, кандидата технічних наук, полковника служби цивільного захисту Василя Ковалишина нагороджено Андрієвською медаллю «МНС України – за віру та вірність».
Медаль та відповідний диплом Василю Ковалишину вручили Голова Президії Рейтингу, Президент Національної академії наук України Борис Патон, заступник голови секретаріату Президента України Юрій Богуцький, радник Президента України Володимир Гришко та Голова Дирекції Рейтингу Дмитро Акімов.
З часу заснування рейтингу (1993 рік) подібної нагороди були удостоєні 22 людини – Василь Ковалишин став 23. Експертами рейтингу у цій галузі виступили Міжнародна Георгіївська академія безпеки і права, Міжнародна академія рейтингових технологій і соціології «Золота фортуна» та Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
Зараз під керівництвом Василя Ковалишина фахівці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності спільно з міськрадою Львова працюють над проектом, що дасть можливість здійснювати екологічний моніторинг Львова з космосу, а в перспективі існує навіть можливість попередження надзвичайних ситуацій та здійснення моніторингу території всієї держави.

             

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.