RSS

Новини навчальних закладів

14.04.2008
ЛДУ БЖД

У Львівському держаному університеті безпеки життєдіяльності відбувся розподіл випускників

11 березня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності МНС України відбувся попередній розподіл випускників. Очолив комісію з розподілу директор департаменту кадрової політики МНС України генерал-лейтенант Іван Шевченко, а до її складу увійшли ректор університету генерал-лейтенант, доктор педагогічних наук, професор Михайло Козяр, начальник управління освіти і науки МНС України полковник Олександр Євсюков та керівники обласних управлінь МНС.
Після успішного захисту дипломних проектів та здачі комплексних державних іспитів, підрозділи МНС України поповнять понад 200 молодих фахівців. Серед них 12-магістрів, 87-спеціалістів та 104-бакалаври. На даний момент серед них 16 відмінників, яким першочергово було надано право вибору місця подальшого проходження служби.
Під час розподілу були максимально враховані побажання курсантів, а ряд юнаків, що проживають у західному регіоні, але для подальшої роботи були направлені у східні та південні регіони України за рішенням голови комісії Івана Шевченка та за погодженням з керівниками територіальних підрозділів МНС перенаправлені для подальшого проходження служби ближче до рідних домівок.
Цьогоріч багато випускників висловили побажання залишитись працювати у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності та у ГУ МНС у Львівській області.
Попереду у випускників іспити та захист дипломного проекту, а перед самим випуском уже традиційно пройдуть спільні масштабні навчання з рятувальниками ГУ МНС в Івано-Франківській області.

 Прес-служба ЛДУ БЖД МНС

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.