RSS

Новини навчальних закладів

14.04.2008
ЛДУ БЖД

Науковий семінар: «Захисний одяг пожежних рятувальників. Дійсність і перспективи»

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся науковий семінар на тему: «Захисний одяг пожежних рятувальників. Дійсність та перспективи».
Програмою семінару було передбачено пленарне засідання, ознайомлення з навчально-методичною роботою, науково-дослідною діяльністю та матеріально-технічною базою Університету, а також з лабораторією вогневих випробовувань.
На семінарі було розглянуто ряд проблемних питань. Зокрема, щодо методів оцінки захисних властивостей спеціальних матеріалів захисного одягу та взуття пожежних рятувальників, основних факторів для визначення термозахисних властивостей одягу пожежних рятувальників, полігонних та лабораторних випробувань захисного одягу та взуття пожежних рятувальників, засобів захисту тіла пожежного рятувальника від ерготермічних навантажень, захисної дії протитеплових костюмів пожежних рятувальників, шляхів удосконалення каски пожежного рятувальника та сучасних вимог до захисного одягу для газодимозахисників.
У роботі семінару взяли участь представники Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, українського науково-дослідного інституту пожежної безпеки, ТОВ «Пірена» та «Дихальні системи».
Учасники семінару ознайомились із основними положеннями нової версії європейського стандарту EN 1486:2007 щодо вимог до тепловідбивного захисного одягу для пожежників-рятувальників.
Нині досить актуальними залишаються питання обґрунтування критеріїв оцінки теплозахисних властивостей спецодягу, оптимізація вибору захисного одягу пожежного рятувальника для ліквідації надзвичайних ситуацій на хімічно-небезпечних об’єктах та визначення терміну придатності захисного одягу. Учасники семінару також наголосили на необхідності створення нових стандартів щодо захисного одягу та с прощені процедури ліцензування товарів протипожежного призначення.
Після семінару гостям продемонстрували полігон вогневих випробувань де перевіряють захисні властивості спецодягу рятувальників.

 


http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.