RSS

Новини навчальних закладів

08.04.2008
ЛДУ БЖД

Небайдужість до чужого горя – найголовніша риса рятувальника

За останні кілька років працівники МНС України жодного разу не сплюндрували свою високу роль та покликання – стояти на сторожі спокою наших громадян, оберігати їх від різноманітних надзвичайних ситуації, які щодня виникають на території держави.
Черговий приклад мужності, шляхетності, благородності та відваги продемонстрував курсант третього курсу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС України Андрій Гаврих.
Першого квітня, після завершення занять в університеті Андрій вирушив у паспортний стіл, що знаходиться на вул. Донецькій. Близько 15.30 проходивши вздовж вулиці Януша юнак відчув запах газу та приток теплого повітря, а згодом почув жіночий голос, що кликав на допомогу. Підбігши до будинку побачив, як із зовнішньої газорозподільної труби б’є фонтан полум’я. Андрій не розгубився, заспокоївши жінку попросив негайно зателефонувати до газової служби, а сам в той час викликав чергову зміну рятувальників Личаківського райвідділу ГУ МНС у Львівській області.
Перекрити газ самостійно не вдалося, - розповів Андрій Гаврих, адже вогняний фонтан виник в декількох сантиметрах від місця, де перекривається газ, а сам вентиль був відсутнім. До приїзду рятувальників та газової служби Андрій вирішив охолоджувати газову трубу та здійснив усі необхідні заходи аби запобігти вибухові.
За три хвилини до місця виклику прибула чергова зміна працівників МНС у Львівській області, які одразу збили полум’я, а фахівці газової аварійної служби спеціальними засобами перекрили газ.
Цього разу все обійшлося. Рятувальники облуправління МНС кажуть, що наслідки могли бути набагато трагічнішими, якби не вчасні та правильні дії курсанта Андрія Гавриха, який не розгубився у даній ситуації та вміло застосував свої теоретичні знання на практиці. Сам же хлопець не вважає свій вчинок героїчним і каже, що небайдужість до біди та чужого горя – одна з найголовніших рис справжнього рятувальника.
Наступного дня ректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Михайло Козяр перед усім персоналом факультету пожежної та техногенної безпеки нагородив курсанта третього курсу Андрія Гавриха почесною відзнакою ЛДУ БЖД МНС та грошовою премією.
Так тримати!Прес-служба ЛДУ БЖД МНС

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.