RSS

Новини навчальних закладів

25.02.2008
ЛДУ БЖД

В ЛДУ БЖД МНС відбувся конкурс художньої самодіяльності

У Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності відбувся щорічний, традиційний огляд-конкурс художньої самодіяльності.
Для колективу навчального закладу - це справжнє феєричне, цікаве мистецьке дійство під час якого, курсанти та студенти розкривають свій творчий потенціал. Міський палац культури ім. Гната Хоткевича цього дня був вщент заповнений глядачами. На виступи курсантів і студентів прийшли подивитися їхні батьки та знайомі, працівники університету, представники влади та просто не байдужі до мистецтва люди.
Учасникам та глядачам представили членів компетентного журі, які того вечора оцінювали виступи творчих колективів факультетів. Перед початком конкурсу свою нову музичну програму представив оркестр університету під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України, підполковника Ярослава Сливи, а також поза конкурсом виступили вихованці Львівського технічного ліцею.
Далі свої конкурсні програми продемонстрували факультет пожежної та техногенної безпеки, пожежно-рятувальної справи і факультет цивільного захисту. Глядачі та члени журі мали можливість насолодитись різножанровими, цікавими та феєричними концертними номерами у виконанні курсантів та студентів університету. Це традиційні національні і сучасні динамічні танцювальні композиції, літературно-мистецькі п’єси, КВН та багато інших захоплюючих номерів.
По завершенню конкурсних виступів, журі довго не могло визначити кращих, адже всі факультети, вцілому, показали достатньо високий професійний рівень. Слово для оголошення результатів взяв голова журі, проректор університету Роман Лозинський, який зазначив: «У нашому навчальному закладі навчається дуже багато талановитої молоді. Радує те, що ви пропагуєте національну культуру та мистецтво даруєте глядачам радість та втіху. Адже такі заходи сприяють культурному вихованню на кращих українських традиціях та об’єднують колектив».
Витримавши інтригуючи паузу Роман Лозинський оголосив результати. Перше місце посів факультет пожежно-рятувальної справи, а друге - розділили між собою факультети пожежної та техногенної безпеки і цивільного захисту. Крім того були вручені грамоти переможцям у номінаціях: «Гумор і сатира» - факультет пожежної та техногенної безпеки, «Народний танець» - пожежно-рятувальної справи, «Сучасний танець» - факультет цивільного захисту, який також став кращим у номінаціях «театралізоване дійство», «Хоровий спів» та «Художнє слово».

 

 

 

 Прес-служба ЛДУ БЖД МНС

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.