RSS

Новини навчальних закладів

18.02.2008
ЛДУ БЖД

Курсант ЛДУ БЖД МНС став призером Міжнародного конкурсу з української мови імені П. Яцика

В Україні відбувся четвертий, заключний етап восьмого Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, основною метою якого є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді. В усіх областях, а також у Києві, Севастополі та АР Крим знавці мови змагалися за право стати переможцем на загальнонаціональному рівні.
Президент України Віктор Ющенко торік видав Указ №1078 від 9 листопада 2007 року «Про Міжнародний конкурс з Української мови імені Петра Яцика», у якому передбачено виділення щорічних бюджетних коштів на проведення конкурсу. Також з 2008 року Віктор Ющенко заснував 14 щорічних стипендій Президента України переможцям конкурсу.
В конкурсі взяв участь курсант п’ятого курсу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Олександр Хлєвной, який у попередньому ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика здобув диплом другого ступеня.
Приємно відзначити, що з кожним роком усе більше і більше людей бере участь в цьому престижному й знаному в усьому світі мовному проекті. Конкурс набув неабиякої популярності, і лік учасників уже йде на мільйони.
Навчаючись в університеті Олександр Хлєвной вже з першого курсу почав активно займатися науково-дослідною-роботою. За короткий проміжок часу він взяв участь у 7 Всеукраїнських та 4 міжнародних науково-практичних конференціях та займав призові місця у Всеукраїнських конкурсах наукових робіт. На другому курсі Олександр став ініціатором створення університетської команди з гри «Що?Де?Коли?», яка успішно виступає на різних етапах гри серед студентських команд України.
Цікавим є той факт, що вступаючи до Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Олександр Хлєвной паралельно склав іспити ще у три вищі навчальні заклади України: ЛНУ ім. Франка, НУ «Львівська політехніка» та НУ «Києво-Могилянська академія». Але, як стверджує сам Олександр, цікавість до професії рятувальника взяла верх, а спеціальності на які він поступав у згадані вище навчальні заклади (біологія, екологія, хімічні процеси) мають нині широке практичне застосування у діяльності МНС України (екологія та охорона навколишнього середовища, хімічні процеси горіння та ін.).

               


Прес-служба ЛДУ БЖД МНС

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.