https://www.high-endrolex.com/10 ДАЛИ ЖАРУ... | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Новини навчальних закладів

21.12.2006
ЧІПБ НУЦЗУ

ДАЛИ ЖАРУ...

16-17 грудня в манежі спортивно-оздоровчого комплексу Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля пройшла Першість Черкаської області з карате-до. У п’яти вагових категоріях змагалися найсильніші боксери, кікбоксери та каратисти Черкащини, у тому числі і вихованці Черкаського інституту пожежної безпеки. Зокрема, чемпіонами  змагань стали: курсант 4 курсу Олег Степаненко (вагова категорія до 69 кг), студент 1 курсу Віталій Гнатенко (вагова категорія до 75 кг), курсант 2 курсу Олександр Плахтій (вагова категорія до 80 кг) та курсант 4 курсу Євген Черноштан (вагова категорія понад 80 кг). Друге місце у ваговій категорії понад 80 кг також дісталося вихованцеві інституту - курсантові 5 курсу Юрію Мартиненку. А от у  ваговій категорії до 63 кг срібним призером змагань став курсант 1 курсу, який вперше виступав у дорослій віковій групі, Олександр Колодницький, а бронзу здобув студент 2 курсу Андрій Кісільов.