RSS

Новини навчальних закладів

28.11.2006
ЧІПБ НУЦЗУ

У РАМКАХ ПРОГРАМИ ОБМІНУ

Нещодавно Черкаський інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля приймав гостей зі споріднених навчальних акладів України та Білорусі. 15 курсантів з керівниками з Академії цивільного захисту України (м. Харків) та Львівського інституту безпеки життєдіяльності, а також 12 представників з Командно-інженерного інституту (м. Мінськ) та Гомельського інженерного інституту. В програму візиту увійшли не тільки навчальні заняття, а участь в практичних заняттях в димокамері та в показових навчаннях з гасінням вогню, ліквідацією “надзвичайних ситуацій”, рятуванням потерпілих на спеціально обладнаному навчальному полігоні інституту.

Проте гості разом з черкащанами не тільки опановували пожежно-рятувальну справу, а й разом відзначили Міжнародний день студента, провели круглий стіл з представниками курсантсько-студентського самоврядування інституту. Чимало вражень отримали і від екскурсій по місту та від подорожей козацькими стежками Шевченкового краю. Побували у Суботові та у Холодному Яру, пообнімали Дуб Залізняка, попили цілющої води з трьох криниць та відвідали вражаючий своїми залами музей Чорнобиля ГУ МНС України у м. Києві.

Відразу після від’їзду гостей дві делегації інституту з числа курсантів, студентів та співробітників перебували протягом тижня з гостинами у м. Львові та у Білорусі.

Подібні програми обміну у майбутньому будуть розширені за рахунок колег та вихованців зі споріднених навчальних закладів Франції та Польщі. 

На фото: під час практичних занять на полігоні інституту.       

Вогонь гасили разом з колегами зі Львова та Білорусі

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.