https://www.high-endrolex.com/10 СПОРТ | Новини | Науково-освітній портал ВУЗів Державної служби України з надзвичайних ситуацій

06.10.2006
ЧІПБ НУЦЗУ

СПОРТ

15 вересня відбувся Чемпіонат облради ФСТ “Динамо” з армспорту серед збірних команд силових структур. Збірна інституту виборола І загальнокомандне місце.

В особистому заліку чемпіонами стали у ваговій категорії

-         до 70 кг – курсант 4 курсу Микола Лаврусенко;

-         до 75 кг – сержант вн.сл. Рустам Балабеков;

-         до 82 кг – курсант 3 курсу Сергій Сакада;

-         понад 100 кг – сержант вн.сл., фізорг 3 курсу Олександр Роженко (особиста вага – 82 кг!)

22 вересня відбувся чемпіонат з гирьового спорту на першість інституту, участь в якому взяли п’ять збірних курсів з числа курсантів та збірна з числа студентів. І місце виборола збірна команда 2 курсу, ІІ місце – збірна 3 курсу, ІІІ місце – 5 курсу. У вагових категоріях кращими стали:

-         до 90 кг – курсант 3 курсу Сергій Сакада;

-         до 80 кг – курсант 2 курсу Дмитро Андрющенко;

-         до 70 кг – курсант 3 курсу Роман Сахно;

-         до 75 кг – курсант 5 курсу Юрій Бишовець;

-         до 60 кг – курсант 2 курсу Віталій Полтавченко;

-         до 65 кг – курсант 1 курсу Володимир Литвин;

-         понад 90 кг – студент 3 курсу Віталій Назаренко.

Традиційні змагання облради ФСТ “Динамо” серед силових структур “Золота осінь” цього разу відбулися 29 вересня і зважаючи на сильний дощ були проведені за скороченою програмою лише з трьох видів: дартс, жим гирі вагою 24 кг, віджимання. Перше загальнокомандне місце і перехідний кубок, який уже багато років поспіль зберігається в навчальному закладі вибороли спортсмени інституту. Друге місце посіла збірна команда СБУ, Третє – головного управління МВС України в Черкаській області.

26-30 вересня відбулися Міжнародні змагання та відкритий Кубок Росії з морського багатоборства, участь в якому взяли 10 збірних команд (70 учасників). У складі збірної, що представляла Україну і виборола перше загальнокомандне місце, виступали співробітники інституту майор вн.сл. Віталій Снесар та капітан  вн.сл. Олексій Кирилов. В особистому заліку абсолютним чемпіоном цих змагань став Віталій Снесар.