RSS

Новини навчальних закладів

31.05.2006
ЛДУ БЖД

Велика хмара – та малий дощ

  Велика хмара – та малий дощ

Якби ти знав,

Як много важить слово

І.Франко

 

            Таки правда – вдало підібране, а головне вчасно, слово, іноді дуже багато вартує. Цей же набір слів пов’язаний змістом несе до громадськості певну інформацію, справляє враження від події, а головне, формує думку цієї самої громадськості.

     Згідно канонів журналістики, особа яка несе до громадськості інформацію, в повній мірі відповідає за її достовірність та точність, перед оприлюдненням перевіряє та аналізує всі факти і об’єктивно висвітлює подію. Адже найменша допущена неточність, може наповнити іншим змістом ту чи іншу подію. Знайти проблему, розібратися у ній, донести правду, не образити, але ініціювати суспільне обговорення, бути незалежним, проте висвітлити свою позицію, бути над подією, проте проникнути в її суть… ось завдання журналіста, в нашому випадку, представника прес-служби підрозділу діяльність якого висвітлюється.

     Вже тиждень пройшов після першого фестивалю колективів художньої самодіяльності серед вищих навчальних закладів МНС, що проходив в Черкасах, все вже було сказане і пересказане. Та ось на очі попала інформація наших харківських колег . Ні, нічого поганого – просто не об’єктивно! Як то кажуть: «Велика хмара – та малий дощ».

     Можна акцентувати увагу на декількох частинах цієї інформації, переписаної слово в слово. Зрозуміло й те, що подію потрібно наповнити широким змістом та різнобічно прикрасити але… «Зокрема, І місце серед творчих колективів гідно посіла академія» - зазначалося в новинах про підсумки фестивалю(саме значення слова заперечує існування місць, тільки лауреатство у номінаціях)- як мінімум не коректно по відношенню до учасників дійства. Всі хто там був, знають хто як виступив і скільки дипломів отримав… хіба що, хтось не так розповів.

     Можна багато писати на цю тему, але не в тому суть. Надіюсь, що зауваження викладене в цьому тексті сприйметься правильно та самокритично, а взаємовідносини, я впевнений, залишаться теплими та дружніми.

З повагою,

Антон КРУК.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.