RSS

Новини навчальних закладів

16.06.2010
ДСНС України

Вітання Міністра МНС Н.Шуфрича науково-педагогічному складу, працівникам, усьому особовому складу вищих навчальних закладів МНС з нагоди випуску молодих фахівців

Дорогі друзі, колеги, шановні випускники!

Від імені Колегії Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи щиро вітаю науково-педагогічний склад, працівників та весь особовий склад вищих навчальних закладів МНС, а особливо нинішніх випускників, із завершенням навчання, отриманням дипломів та перших у вашому житті офіцерських погонів. Переконаний, що великим хвилюванням у цей день наповнені ваші серця. Але не меншим хвилюванням і гордістю за своїх дітей сяють очі і серця батьків і матерів, близьких і рідних, які прибули на урочистості, щоб розділити з вами спільну радість.

Біографія кожного з вас відтепер матиме новий формат самостійного життя, а отримані протягом навчання знання стануть надійним фундаментом для професійного самовдосконалення, міцним підґрунтям чесного і неупередженого виконання службового обов’язку, впевненим стартом до здорового кар’єрного зростання. І куди б не закинула вас доля, як би не склалося ваше життя, завжди пам’ятайте своїх педагогів і наставників, які віддали вам не тільки свої знання і досвід, а й частку душі.

  Набуті знання віднині дають вам багато прав та водночас зобов'язують бути готовими за будь-яких обставин, кожної миті, часом нехтуючи своїм здоров’ям та навіть життям, прийти на допомогу постраждалим від стихії людям. Відповідальне ставлення до виконання своїх обов'язків, чесність, непідкупність, дисципліна і законність – найважливіші заповіді кожного працівника МНС.

 Попереду у вас тернистий шлях рятувальника, де не може бути місця байдужості до людського горя, де готовність до самопожертви окреслює сенс і незрівнянне значення сьогоднішньої непересічної події, котра назавжди поєднала вас з мужністю і відвагою.

 Нехай кожен із вас вірить, що мрії – досяжні, треба тільки впевнено йти до своєї мети. Усі труднощі можна здолати, якщо вірити у власні сили, опиратися на підтримку свого колективу і систематично вдосконалювати професійну майстерність.

 Бажаю всім вам міцного здоров'я, домашнього добробуту, сімейного тепла і затишку, щасливої життєвої дороги і якомога менше надзвичайних ситуацій!

 

Міністр з питань надзвичайних ситуацій

та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи

Н. Шуфрич

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.