RSS

Новини навчальних закладів

15.03.2006
НУЦЗУ

Курсантське життя вирує

Наприкінці лютого 2006 року на Харківщині до святкування Дня захисника Вітчизни був проведений ΙΙΙ кубок Отамана окремого науково-освітнього центру Українського козацтва імені Г.С. Сковороди ( ХНПУ ім. Г.С. Сковороди), в якому брала участь команда ΙΙ курсу ф-ту наглядово-профілактичної діяльності (начальник курсу п/п-к вн.сл. Авєрін Є.І.). Відразу ректорат університету побачив у нашій команді злагодженість та організованість, тому і було доручено нести прапор Українського козацтва та покладання квітів до пам’ятника Матері-героїні на Меморіальному комплексі Слави саме курсантам нашої академії. Вся церемонія проводилась під керівництвом Отамана ОНОУ Українського козацтва ім. Г.С. Сковороди генерал-отамана УК Прокопенка І.Ф. (ректор ХНПУ ім. Г.С. Сковороди).

 

Після церемонії почалося спортивне свято на лижній базі університету, де були присутні 5 команд: чотири - з університету (історичний, фізкультурний та збірні інших факультетів) та наша команда.

Перший конкурс – конкурс презентації команд - «Візитка», де в якості домашнього завдання потрібно було придумати назву команди, девіз та емблему. Академія представила такий девіз: «Мы с огнем в борьбу вступаем, от беды народ спасаем, ведь пустяк для нас ЧС, мы в структуре МЧС».

Другий конкурс – інтелектуальний. Було поставлено 12 запитань для всіх команд про Українське козацтво. Команда «НС» правильно відповіла на 3 питання, команда історичного факультету ХНПУ – на 6 питань, а деякі команди взагалі не дали відповіді.

Також були конкурси з кидання гир та перетягування канату, де наша команда посіла третє місце.

 

Найважча естафета – лижна. Було задіяно 3 представники від нашої команди, кожному потрібно було пройти 1000 м. Наша команда посіла друге місце, поступившись майстрам спорту з фізкультурного факультету ХНПУ.

На завершення була смачна козацька каша та спілкування про перемоги з учасниками інших команд. Вболівальники нашої команди отримали Диплом за перемогу у конкурсі «Краща група підтримки».

Заступник начальника курсу капітан вн.сл. Полстянкін Р.М.
Актив курсу  к-т  Гребенюк В.І.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.