RSS

Новини навчальних закладів

15.03.2006
НУЦЗУ

Випуск бакалавров факультета НПД 2006 года

10 березня в приміщенні клубу АЦЗУ відбувся урочистий випуск курсантів, які закінчили навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем „бакалавр”.

Багато чим він відрізнявся від попередніх випусків.

По-перше – це був перший випуск, який проходив не влітку, а навесні, тому і урочиста його частина відбулася не на стадіоні „Динамо”, а в приміщенні клубу академії. Факультет наглядово-профілактичної діяльності надав путівку у життя 56 випускникам-бакалаврам. Двом з них було вручено дипломи з відзнакою, - це лейтенанти: Кузнєцов Денис Олександрович та Лапіков Павло Володимирович. Дані випускники на протязі навчання показали відмінні результати не тільки у навчанні, а ще й у спорті та службовій діяльності. До речі – лейтенант вн. сл. Лапіков П.В. за період навчання виконав норматив майстра спорту  з гирьового спорту, та посів перше місце в конкурсі „Студент року - 2004”. Дипломи відмінникам вручив особисто ректор академії полковник внутрішньої служби Садковий В.П.

На церемонії випуску були присутні почесні гості – директор департаменту кадрової політики МНС України генерал-лейтенант Шевченко Іван Олексійович, начальник ГУ МНС України в Харківській області генерал-майор служби цивільного захисту Одарюк Павло Васильович, представники облдержадміністрації Харківської області, міської адміністрації та представник Харківської єпархії.

Випуск пройшов в урочистій та  теплій обстановці. Випускникам на щасливу службу говорили слова вітання всі запрошені. А наприкінці ректор подав останню команду для випускників 2006 року: „Вільно! Розійдись!”

Що ж побажаємо випускникам успіхів та натхнення в подальшій практичній діяльності, і як колеги скажемо: „Сухих рукавів вам, хлопці!”

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.