RSS

Новини навчальних закладів

13.03.2006
ЛДУ БЖД

Випуск фахівців у Львівському інституті пожежної безпеки МНС України

10 березня у Львівському інституті пожежної безпеки МНС України відбувся випуск фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра. Серед випускників вперше в історії навчального закладу були три дівчини - Ірина Мезенцева, Ірина Мигаль та Тетяна Покальчук.

В урочистій академії з нагоди 53-го випуску взяв участь заступник Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Анатолій Медвідь. У своєму виступі він привітав випускників із успішним завершенням навчання та  зокрема, зазначив: «маючи в руках диплом про освіту, ви отримали не лише підтвердження про закінчення навчального закладу, а й велике і почесне право – оберігати життя та спокій людей. Віримо, що Ви сповна використаєте набуті знання, навички і вміння для надійного забезпечення цивільного захисту та пожежної безпеки нашого українського суспільства».

З присвоєнням звання „лейтенант внутрішньої служби” та напутніми словами випускників привітали ректор інститут генерал-майор внутрішньої служби Михайло Козяр, радник Президента України Василь Куйбіда, начальник ГУМНС України у Львівській області полковник внутрішньої служби Сергій Дмитровський та інші високоповажні гості.

Свято в інституті завершилось проходженням всього особового складу урочистим маршем. В ці хвилини випускники під звуки міді духового оркестру та сяйво виблискуючих монет в останнє пліч-о-пліч пройшли урочистим маршем.

Звичайно, був і святковий стіл із шампанським у шоломі, радісні сльози батьків, поздоровлення та привітання. Незабаром молоді офіцери вже розпочнуть свою службу у різних гарнізонах служби порятунку нашої держави, і хоч доля роз’єднає їх на сотні, а то й тисячі кілометрів, міцна дружба назавжди залишиться найголовнішою в їхньому житті, а рідний інститут – другою домівкою, яку вони згадуватимуть з теплотою і вдячністю.

Цього дня у нашому навчальному закладі відбувся День відкритих дверей. Щоб ознайомитися з особливостями підготовки фахівців до інституту завітали понад 300 юнаків та дівчат з багатьох шкіл Львова та областей Західного регіону а також учні профільного класу Київської гімназії «Потенціал» і ліцеїсти профільного взводу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Цей захід зацікавив також і їх батьків, родичів. Під час зустрічі в ЛІПБ молодь чимало довідалася про навчання в інституті, правила вступу на різноманітні спеціальності та форми навчання, порядок зарахування на підготовчі курсів та терміни складання іспитів.

Юнаки та дівчата ознайомились з навчально-матеріальною базою інституту, мали цікаві бесіди з курсантами, студентами, науково-педагогічним складом, побували в лекційних залах, навчальних аудиторіях, лабораторіях, а також відвідали храм Покрови Пресвятої Богородиці, що розташований на території інституту.

Увагу гостей привернули виступи кращих спортсменів на навчально-спортивному комплексі, де вони продемонстрували вправи з пожежно-прикладних видів спорту, виконали показові рятувальні роботи по наданню допомоги потерпілим при виникненні надзвичайних ситуацій та аварій, професійно загасили умовну пожежу в складі бойових розрахунків навчальної пожежно-рятувальної частини.

На завершення відбувся святковий концерт за участю вокально-інструментального ансамблю інституту “Полум’яні серця” та традиційне частуванням гостей справжнім курсантським кулішем з  польової кухні.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.