RSS

Новини навчальних закладів

03.09.2009
ЛДУ БЖД

Курсант ЛДУ БЖД МНС врятував життя 40-річному чоловікові

Черговий приклад мужності та відваги продемонстрував курсант третього курсу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності МНС Іван Семенчук. Перебуваючи на навчальній практиці в Коломийському РВ ГУ МНС України в Івано-Франківській області хлопець врятував життя 40-річному чоловікові.
Біда сталася близько 4 години ранку в с. Замуленці. Курсант Львівського університету МНС помітив палаючий будинок, навколо якого метушилася розгублена жінка та кликала на допомогу. Майбутній рятувальник викликав черговий підрозділ пожежно-рятувальної служби, а сам, не втрачаючи ні хвилини заліз у будинок через вікно та витяг, із задимленої кімнати чоловіка, що спав. Через декілька хвилин прибули пожежники, які миттю загасили полум’я. Якби не швидкі та правильні дії курсанта ЛДУ БЖД МНС то чоловік міг би вже ніколи не прокинутись.
Недаремно кажуть, що в МНС не має людей байдужих до чужого горя. Майбутній рятувальник не вбачає у своєму вчинку героїзму. «Я просто виконував свій обов’язок та присягу, яку давав вступаючи на навчання до Університету», - каже Іван Семчук.

http://nuczu.edu.ua

Повернутися до списку новин

Ваш коментар:

Нажаль, ми вимушені використовувати захист від спаму. Якщо код нерозбірливий, перевантажте малюнок.

antispam

Відправити

Календар новин

Ви можете переглянути новини за вибраний рік та місяць.

Відправити

Новини закладів освіти та наукових установ

Виберіть одне з посилань для пере­гля­ду новин від кожного начального за­кладу окремо.